KTO JE STRIPTÉRKA?

Dámsky striptíz je už od nepamäti spojený s erotikou, tancom a krásnymi nahými ženami.

Striptérka je umelkyňa, tanečnica, showgirl a herečka v jednom. Hovorí sa, že nie je striptérka ako striptérka.

Striptíz z našej ponuky je výnimočný a každá striptérka niečim špecifická a výnimočná.
Veríme, že si s našim dámskym striptízom všetci prídete na to svoje a vyberiete si presne podľa vašich predstáv.

Zabezpečujeme profesionálny dámsky striptíz pre verené aj súkromné podujatia. Jedná sa väčšinou o rozlúčku so slobodou, oslavu, firemnú akciu, ples, diskotéku atď.So striptérkou na miesto chodí aj jej osobný šofér a sbs, na ktorého sa môžete obrátiť s technickými požiadavkami alebo špecifickými požiadavkami.

Služby a ich varianty ktoré ponúkame:

AKO POSTUPOVAŤ?

Zvolíte si dátum a približný čas kedy by ste chceli dámsky striptíz „darček/prekvapenie” na rozlúčku so slobodou/oslavu.
My následne prezistíme dostupnosť striptérky. Vybrať striptérku si môžete tu: >> vybrať striptérku <<

Následne Vám zašleme  cenovú ponuku za vystúpenie. Po odsúhlasení sa dohodnú detaily (kostým alebo špeciálne požiadavky)ako by mal striptíz prebiehať.
Finálny krok k rezervácií bude, že vyplníte rezervačný formulár na našej stránke.
Pôsobíme v mestách:
Po príchode striptérky a jej šoféra na adresu sa prezlečie v miestnosti (majte nachystanú prosím) a pripravia sa všetky technické veci.

Hudba sa zapla a striptérka prichádza…

Vystúpenie – dámsky striptíz v sebe zahŕňa tanečné, akrobatické a erotické prvky… je zábavné, hravé a hlavne vzrušujúce. Používajú sa rôzne pomôcky ako napr. olej, ľad, voda, vibrátor, horúci vosk, atď. Počas vystúpenia sa striptérka venuje hlavne ženíchovi/oslávencovi, avšak do programu zapája aj publikum. Takisto sa striptérka vyzlieka….až donaha.
Po príchode striptérky a jej šoféra na adresu sa prezlečie v miestnosti (majte nachystanú prosím) a pripravia sa všetky technické veci.

Hudba sa zapla a striptérka prichádza…

Vystúpenie – dámsky striptíz v sebe zahŕňa tanečné, akrobatické a erotické prvky… je zábavné, hravé a hlavne vzrušujúce. Používajú sa rôzne pomôcky ako napr. olej, ľad, voda, vibrátor, horúci vosk, atď. Počas vystúpenia sa striptérka venuje hlavne ženíchovi/oslávencovi, avšak do programu zapája aj publikum. Takisto sa striptérka vyzlieka….až donaha.

Striptízové vystúpenie trvá cca 9-10 min a je možnosť príplatku pesničky a viac. V prípade potreby vieme zabezpečiť aj pánsky striptíz.
Ponuku profesionálnych striptérov nájdete na tu: >> vybrať striptéra <<

Garancia príjemného a profesionálneho vystupovania.

Spokojnosť a maximálne príjemný zážitok sú pre nás prioritou.