Kto je

Striptérka?

Striptérka je umelkyňa, tanečnica, showgirl a herečka v jednom. Hovorí sa, že nie je striptérka ako striptérka. Striptíz z našej ponuky je výnimočný a každá striptérka niečim špecifická a výnimočná. Veríme, že si s našim dámskym striptízom všetci prídete na to svoje a vyberiete si presne podľa vašich predstáv. Zabezpečujeme profesionálny dámsky striptíz aj súkromne.

Ako postupovať?

Zvolíte si dátum a približný čas kedy by ste chceli dámsky striptíz ,,darček/prekvapenie” na rozlúčku so slobodou/oslavu. Prezistíme dostupnosť striptérky a následne Vám zašleme cenovú ponuku za dámsky striptíz. Po odsúhlasení sa dohodnú detaily (kostým alebo špeciálne požiadavky). Následne vyplníte rezervačný formulár na našej stránke, ktorý Vám potvrdíme.

Hudba sa zapla a striptérka prichádza… Vystúpenie – dámsky striptíz v sebe zahŕňa tanečné, akrobatické a erotické prvky… je zábavné, hravé a hlavne vzrušujúce. Používajú sa rôzne pomôcky ako napr. olej, ľad, voda, vibrátor, horúci vosk, atď. Počas vystúpenia sa striptérka venuje hlavne ženíchovi/oslávencovi, avšak do programu zapája aj publikum.

Striptízové vystúpenie trvá cca 9-12 min a niekedy aj viac. Čím lepšie publikum a nálada, tým väčšia pravdepodobnosť, že bude aj pesnička navyše.