Striptíz show by Vladis

Ak sa chcete patrične pobaviť a máte radi erotiku na úrovni, potom je striptíz tou správnou voľbou. Že nemáte dostatok odvahy? Vezmite so sebou aj svojich priateľov a odvážte sa zažiť ozajstné erotické dobrodružstvo.

Read more

Rozlúčka so slobodou – striptíz by Vladis

Rozhodli ste sa do toho udrieť? Už máte všetko zariadené okolo svadby a len uvažujete o tom, ako správne osláviť posledné dni slobody? Veľkým trendom sa v posledných pár rokoch stal striptíz a to pánsky aj dámsky.

Read more

Striptérka ako narodeninový darček by Vladis

Chystáte sa na narodeninovú oslavu a premýšľate o darčeku pre oslávenca, z ktorého by mali konieckoncov úžitok všetci prítomní páni? Veľkým trendom sa v posledných rokoch stal dámsky striptíz.

Read more

Rozlúčka so slobodou by Vladis

Prípravy na svadbu v mnohých prípadoch počítajú aj s rozlúčkou so slobodou. Ako taká rozlúčka vyzerá a čo “obnáša” sa dočítate v našom článku.

Read more

Dámsky striptíz by Vladis

Hrá príjemná hudba, osvetlenie je stlmené a na pódium prichádza nádherná žena. Začína tancovať a pomaly sa vyzliekať. Striptíz je veľmi erotická show. Vybrať si môže každý. Pre decentné oslavy je tu Americký striptíz, pre náročné publikum lesbická show.

Read more