Tajomstvo práce striptérky odhalené.

 

Každé druhé dievčatko vám v detstve povie, že chce byť tanečníka, princezná alebo striptérka. Veď si len spomeňte, koľko z vás malo ako ich najobľúbenejší film práve Pretty woman? Z nuly na sto alebo taký ten hollywoodsky románik, v ktorý ako malé dievča veríš. No ale späť do reality… povolanie striptérka nie je v dnešnej dobe nič nezvyčajné. Veď iba na Václaváku nájdete viac ako 100 rôznych strip klubov. Niekto to rešpektuje, niekto tým opovrhuje, ale asi nikto z nás, kto si to nezažil, úplne nevie, aké to vlastne je. Každý deň sa točiť okolo tyče, flirtovať, tancovať a všetko si to hlavne užívať. Bývalá nemecká striptérka chcela trošku odkryť tajomstvo okolo tohto povolania a spísala zopár vecí, s ktorými sa ako striptérka stretáva každý deň.

1. Musíš sa pri tom baviť 

Už ako malá som rada tancovala. Najskôr balet, jazz, hip-hop, latinsko-americké tance… za tých pár rokov som si vybudovala celkom dobrú sebadôveru. Počas svojej striptérskej kariéry som sa dala dokopy s mojim doterajším priateľom. Začali sme spolu randiť a ja som mala pocit, že ho pri každej „pretancovanej, prepracovanej“ noci ako keby podvádzam. Striptíz prestal byť pre mňa zábava.

media.giphy.com

2. Stačí sa len opýtať a práca je tvoja

Nie je v tom nič zložité. Stačí zájsť rovno do strip klubu a opýtať sa. Dokonca nemusíš vedieť ani tak dobre tancovať… stačí ak máš veľké prsia.

3. Flexibilná pracovná doba

V priemere som pracovala 4-krát do týždňa a zarobila som si 1000 eur za týždeň. Všetko cash na ruku. Je viac menej na tebe, ako veľa si chceš „odtočiť“.

4. Pracovná doba začína o desiatej večer

Náš klub otváral večer o desiatej. My sme tam museli byť polhodinu predtým a všetko prichystať (rozumej, seba prichystať). Väčšinou sme tam behali všetky polonahé, pretože kostýmy sme mali porozhadzované všade možne po miestnostiach. Hostia začali prichádzať krátko po desiatej. Najskôr sme s nimi začali kecať, potom sme sa snažili predať „lap dance“ alebo drinky. Počas týždňa som končila o piatej ráno. Cez víkendy som bola o hodinu dlhšie.

5. Si viac ako len tanečníčka

Ako som si našla priateľa, tak som mu bola verná a nič viac som so zákazníkmi „nepodnikala“. Predtým ale, keď som bola ešte single, som si užila s dvomi-tromi mužmi, ktorí sa mi zdali atraktívni. Povedala by som, že tak 60% striptériek ide aj do niečoho viac, ako len do točenia okolo tyče.

6. Neslušných zákazníkov z klubu vyhadzujú

V klube sme mali po miestnosti rôzne „záchranné tlačítka“. Ochrankári vedeli byť pri nás behom pár sekúnd ak bola potrebné. Možno zákazníci na prvý pokus prejavovali nejaký rešpekt, ale neskôr sa k nám správali ako k obyčajnému bielemu mäsu na pulte.

7. Niekedy sa musíte vedieť obrániť aj samé

Ja som nikdy nikoho neudrela, ale raz sa mi stalo, že som dostala jednu ranu od zákazníka. V tom prípade voláme hneď políciu a situácia sa rieši.

8. V klube nie je nikto, koho zaujímajú tvoje problémy

Teoreticky môžeme vždy prísť za šéfom ak je nejaký problém. V praxi tvoj problém ale nikoho nezaujíma a nikto to nerieši. Mali sme tam pár drogovo závislých slečien, ale nikto z klubu im nepodal pomocnú ruku.

9. Drogy a alkohol

Ja som pila každú jednu šichtu. Za prvé som z každého predaného drinku mala odmeny a za druhé, život bol hneď jednoduchší a krajší. Zákazníci mi často ponúkali drogy, ale to som nikdy nebrala. Ostatné baby si ale občas vzali… aby sa im šlo jednoduchšie na izby so zákazníkmi.

media.giphy.com

10. Aj keď máš prácu striptérky rada, nie je ľahké o tom rozprávať

Moji rodičia to zobrali úplne v pohode. Síce nevedia, že v dolných izbách sa rieši aj iný biznis, ale tak, o tom potom. Kamaráti mali z toho zmiešané pocity. Tí, ktorí ma poznajú už dlhšie neboli veľmi prekvapení, pretože som dosť veľký extrovert. Ostatní to považovali za lacné a nebezpečné.

11. Ľudia si často myslia, že to robíš proti svojej vôli

Často dostávam otázky, či túto prácu robím dobrovoľne alebo som bola prinútená? Či o tom vedia moji rodičia? Či študujem? Vetu: „Máš na viac“, som počula asi miliónkrát. Ja som to ale robila preto, pretože ma to bavilo, mala som skvelé prachy, flexibilnú pracovnú dobu a celú tú show som si veľmi užívala.

 

 

zdroj: https://emefka.sk/stripterka-prezradila-ake-je-to-ked-sa-clovek-zivi-krutenim-okolo-tyce/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *