Ak sa chcete patrične pobaviť a máte radi erotiku na úrovni, potom je striptíz tou správnou voľbou. Že nemáte dostatok odvahy? Vezmite so sebou aj svojich priateľov a odvážte sa zažiť ozajstné erotické dobrodružstvo.

Z histórie striptízu

Bolo to približne pred 117 rokmi, v malom sále podniku Le Divan Fayouau v Paríži, kde neznáma umelkyňa prvýkrát vystúpila. Paríž bol celkovo miestom, kde sa začínalo dariť týmto podnikom čím ďalej tým viac. Ako by aj nie? Nikdy sa nikto s ničím podobným nesektal, bolo stále veľa odporcov, ktorí tento typ zábavy skôr hanili ako podporovali. Presila však bola vo zvedavosti chtivých a hladných mužov, ktorých oči túžili po erotické a exotické divadla. Všetko ale vyžadovalo veľkú dávku odvahy a obozretnosti. Show a veľkolepá podívaná musela byť kreatívne vymyslená tak, aby cenzúra nemala šancu do ničoho zasiahnuť a pritom bolo publikum spokojných.

Striptíz očami 19. storočia

Všetko bolo oproti dnešnému klasickému striptízu prakticky v plienkach. Vystúpenie vyzeralo asi nasledovne: Opona sa rozhrnula, kdesi v diaľke sedela sporo odetá umelkyňa v malom izbičke. Za zvuku piana si začína dávať dole rukavičky, klobúčik, sukni aj korzet. Na posteli sedí iba v hodvábnej košieľke … a ďalej? Ľahá do postele a tým predstavenie končí. Áno, ako už bolo spomenuté, predstavenie bolo veľmi odlišné od toho dnešného.

Nebolo mysliteľné ukázať nahú ženu a preto bolo nutné spoliehať iba na divákovu predstavivosť. Avšak na vtedajšiu dobu to nemôžeme hodnotiť zase tak zle. Francúzsko bola skrátka pokroková, čo sa rôznych kabaretov a iných zábavných podnikov týka. Samozrejme občasné vpády polícia a pouličné bitky neboli výnimkou, ale s jedlom rastie chuť – Parížania túžili po stále väčších dávkach erotiky a taktiež si vydobyli vždy svoje. Nič ich nemohlo zastaviť a tak podniky typu Moulin Rouge rástli na parížskom Monmartre ako huby po daždi. Vtedy sa zrodil striptíz. Medzi prvé známa vystúpenie patrí napríklad Liane chez le Médecin (Liane u dokotra) či Le Bain de Maid (Slúžka sa kúpe).

Striptíz dnes

Dnes sme na podobné vystúpenie zvyknutí asi všetci. Nezaskočí nás a vlastne ani neprekvapí. Internet doslova prekypuje rôznymi ponukami tanečných vystúpeniach vo variabilných podobách. Stretnúť sa môžete napríklad ako s pánskym, tak dámskym striptízom, lesbickou šou, ktorá láka skôr pánske publikum, ďalej autoerotika, americký striptíz, duo striptíz, striptíz s hadom, XXL striptíz a ďalšie. Skrátka vybrať si môžete presne podľa vášho gusta.

Prečo nás striptíz toľko priťahuje?

Cieľom každej striptízové ​​show je vzbudiť v divákovi pocit, ako keby bol sliedil, ktorý potajomky sleduje niekoho, kto sa vyzlieka a nakukuje do súkromia danej osoby v kompromitujúce situácii. Lákavá je samozrejme tiež zvedavosť a vzrušenie, kedy divák nikdy nevie, čo sa môže stať. Vzrušenie je ale tiež veľmi podporené nebezpečenstvom. Ako asi všetci dobre vieme, zakázané ovocie najlepšie chutí. Ak človek robí niečo, čo nepatrí medzi klasické denné aktivity a má to istý emočný náboj, potom ide o atraktívnu udalosť, ktorá nie je obvyklá. Stretávame sa s tým napríklad na pánskych či dámskych rozlučkách so slobodou, keď aktéri robia niečo zakázané v čase, kedy majú byť svojmu partnerovi prakticky najbližšie – o to je samozrejme zážitok intenzívnejší. Ak by došlo k odhaleniu, tak by bola situácia zo spoločenského hľadiska absolútne neprijateľná – ide o chôdzi na tenkom ľade, čo je pre mnohých mužov aj ženy veľkou výzvou. Čím viac sa podporuje divákova predstavivosť, tým väčšiu má striptízová show úspech.

Ako vybrať správnu striptízovú show?

Ak si prajete naozajstnú profesionalitu a zaručenú kvalitu, nespoliehajte hneď na prvý kontakt na ktorý narazíte. Prejdite si pekne po poriadku všetky možnosti. Dôležité je vedieť, čo by vás lákalo najviac. Je to dámsky alebo pánsky striptíz alebo snáď horúca lesbická show? Na internete narazíte na naozaj nepreberné množstvo profesionálnych umelcov s rôznym zameraním. Vyberajte buď na základe odporúčania priateľov alebo sa sústreďte na prepracovanosť webových stránok a ponuky, ktorú daná spoločnosť ponúka. Vždy by ste mali vedieť, do čoho idete a nie je naozaj od veci sa pozrieť, kto bude na vašej show účinkovať.

Tak, ako si majú rôzne reklamné agentúry možnosť vyberať modelky, tak aj vy máte tú možnosť vybrať si svojho striptéra či striptérku. Vybraný človek by vám mal byť sympatický a tiež by mal byť pre vás príťažlivý. Ak chcete skutočný zážitok, vyberajte veľmi starostlivo – nie je to ako keď si idete kúpiť žemle do Alberta.

Ako môže ponuka profesionálnej strip show vyzerať?

Podľa známeho striptízového webu je možné pre vás pripraviť prakticky čokoľvek. Najobľúbenejší je už spomínaný dámsky a pánsky striptíz najčastejšie volený ako darček pre priateľov či firemné večierky. Pre dámy je tu nepreberný výber vypracovaných sexy tanečníkov, ktorí okorení každú dámsku udalosť. Podľa majiteľa webu si stačí len vybrať pôsobiace, kostým v ktorom by mal účinkovať (medzi obľúbené patrí: zdravotné sestřika, hasič, námorníčka, domina v latexe, policajt či sekretárka). Agentúry však ponúkajú viac – môžu k vám prísť na oslavu prakticky kamkoľvek. Ak vás nebaví sa pozerať na svlékající ženy či muža, môžete si vybrať napríklad maľovanie na nahé telá či zdobenie modeliek ovocím na vašom firemnom rautu. Ak chcete zájsť ešte ďalej a nie je vám proti napríklad živočích z ríše plazov, môže vám umelkyňa zatancovať aj so škrtiacou omotaným okolo tela.

Pravidlá správneho správania, alebo ako sa nestrápniť.

Nebojte sa, nebudeme tu moralizovať, ale iba upozorňovať na niektoré dôležité fakty, ktoré by mali byť jasné každému, kto si akúkoľvek erotickú show objedná. U každej show je dobré dodržiavať istú etiku, tak aby sa nezvrhla v neriadenú akciu. Tanečnice aj tanečníci sú ľudia vykonávajúci svoju prácu, tak ako napríklad vy alebo vaši rodičia. Nie každý umelec je ale zvedavý na neprimeraný nátlak zo strany publika. Preto by ste mali upozorniť aj svojich kamarátov na to, že to nie je hon na medveďa, ale umelecká show, ktorá vás má v prvom rade pobaviť. Niektoré tanečnice naozaj nie sú zvedavé na oplzlé narážky niekedy prehnane odvázaného publika.

Rešpektovať teda tento fakt je na mieste.

Ak máte chúťky a chcete si dovoliť niečo viac, vždy sa radšej tanečnice či tanečníka opýtajte, či s tým súhlasí. Ak si teda nechcete kaziť zábavu, nastavte si pravidlá tak, aby nikoho nič neobťažovalo a jednalo sa stále o erotické predstavenie na úrovni. Nie je naozaj nič horšie než trápne zakončenie erotické show a pokazeniu zábavy nevyberaným správaním niektorých jedincov, ktorí sa pre samú radosť nemôžu udržať.

Záverom

Dnešný svet ponúka nepreberné množstvo erotické zábavy a je len na vás, ako veľmi sa chcete odviazať. Nebojte sa vyskúšať aj niečo nové, možno prídete na úplne novej sféry vašich skrytých predstáv a prianí! Potešiť môžete aj svoj náprotivok, ak nechcete objednávať niekoho cudzieho, skúste to doma sami.

 

Zdroj: rof.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *