Chystáte sa na narodeninovú oslavu a premýšľate o darčeku pre oslávenca, z ktorého by mali konieckoncov úžitok všetci prítomní páni? Veľkým trendom sa v posledných rokoch stal dámsky striptíz.

Narodeninová party môže byť veľmi zaujímavá sama osobe, ak sa na nej stretnú správni ľudia, je čo piť a niečo dobré zahryznúť. Ešte lepšiu atmosféru však dokáže zaistiť niečo výnimočné, prekvapivého, niečo, čo prítomné zdvihne zo stoličky a rozprúdi zábavu. Máme na mysli dámsky striptíz. Ktorému muži sa nepáči pozerať sa na krásnu nahú vlniace sa ženu v jeho bezprostrednej blízkosti? Dámsky striptíz už nemusí byť iba súčasťou silvestrovských večerov, rozlúčok so slobodou alebo ako bonus diskotékové akcie. Dámsky striptíz je perfektným narodeninovým darčekom pre kamaráta, o ktorom vieme, že sa mu ženy páčia, alebo aj o ktorom vieme, že je hanblivý a bude z takéhoto darčeka rozpačitý. Ide predsa o zábavu a tú Vám dámsky striptíz zaručí. Nie je predsa nič zlé objednať striptérku ako darček. Ide o dobrú formu pobavenie, navyše sa na Vás rozhodne nikto z prítomných hnevať nebude.

Striptíz

Slovo striptíz pochádza z anglického slova striptease. Strip znamená vyzliecť sa, Tease znamená podpichovať, dráždiť a pokúšať. Striptíz je vystúpenie, pri ktorom sa jedna alebo viac osôb pri tanečných pohyboch postupne vyzliekajú. Počas striptízu hrá hudba, na ňu je vymyslená určitá choreografie. Pokiaľ sa jedná o profesionálny striptíz, vždy môžete počítať s erotickým zážitkom. Sa striptízom sa stretnete v baroch, v kabaretoch, v nočných kluboch, na diskotékach alebo na súkromných oslavách.

Dámsky striptíz

Ak ste medzi pozvanými hosťami na narodeninovú oslavu svojho kamaráta, známeho, brata, apod, určite ste premýšľal o darčeku pre neho. Asi je Vám jasné, že medzi dary budú prevažovať fľaše alkoholu, možno cigary alebo iné obľúbené veci oslávenca. Čo tak vymyslieť niečo originálne? Napadol Vás dámsky striptíz? Rozhodne sa nejedná o lacnú záležitosť, ale na tento dar predsa nemusíte byť sami. Dohodnite sa so svojimi kamarátmi, ktorí sa oslavy tiež zúčastní, a prichystajte toto prekvapenie spoločne. Záleží tiež na mieste, kde sa bude oslava konať. Ideálne sú salóniky v reštaurácii, ktoré máte zarezervované pre uzavretú spoločnosť, veľmi dobré sú tiež rôzne klubovne alebo iné väčšie priestory. Potom už stačí len sadnúť k internetu, nájsť požadované služby vo Vašom okolí, zatelefonovať, dohodnúť sa a následne sa kochať pohľadom na tancujúce striptérku. Väčšina agentúr žiada, aby ho striptérka mala vyhradenú miestnosť, kde sa môže prezliecť, a aby mala možnosť použiť CD s hudbou, na ktorú bude tancovať. Vystúpenie striptérky trvá niekoľko minút, spravidla tancuje na 2 po sebe idúce skladby. Slečna môže byť oblečená podľa Vašich predstáv. Ak je teda oslávenec policajt, ​​hasič, lekár, mechanik, apod, je možné jej kostým prispôsobiť takému povolaniu. Agentúry tiež požadujú, aby boli účastníci oslavy staršie 18 rokov. Objednávky je možné robiť s časovým predstihom, alebo na poslednú chvíľu.

Na koľko vás vyjde dámsky striptíz

Je samozrejme, že okrem toho, ako bude vystúpenie prebiehať, ako dlho bude striptérka tancovať av akom kostýme vystúpi, Vás tiež zaujíma, koľko bude dámsky striptíz štát. Dámsky striptíz sa cenovo pohybuje cca od 3 do 4 tisíc korún. Duo striptíz je drahšia a stojí zhruba 6 tisíc korún. Lesbická show stojí asi 7 tisíc korún. Uvedené ceny sú orientačné a vždy sa môžu výrazne líšiť podľa konkrétnej ponuky danej agentúry.

Ako sa dámsky striptíz platí?

Každá služba má svoje riziká a to platí aj u striptízu. Väčšina agentúr, ktoré zisťujú striptíz, je spoľahlivá, ale napriek tomu venujte ich výberu pozornosť, aby ste neprišli svoju neuvážeností o peniaze. Ak zariaďujete dámsky striptíz ako narodeninový darček cez internet, vždy sa informujte o spôsobe platby. Často tento nákup funguje na princípe darčekového poukazu, ktorý ste povinní zaplatiť pri prevzatí na pošte. Potom s pomocou ID kódu zarezervujete dátume a čas uskutočnenia vystúpenia. Pozor – nikdy neplaťte nič dopredu, bez toho aby ste mali akýkoľvek poukaz alebo objednávku v ruke. Môže sa tiež stať, že Vám na oslave vystúpi striptérka, s ktorou nebudete absolútne spokojní. Preto sa dopredu poriadne dohodnite s agentúrou, povedzte jej svoje požiadavky, všetko, čo od striptérky očakávate. Je tiež dopredu zistiť, či by sa oslávencovi alebo pozvaným tento štýl zábavy páčil a podľa toho aj pristupovať pri voľbe darčeka pre oslávenca.

Kde všade sa dámsky striptíz využíva?

Striptíz je erotická show, pri ktorej hrá príjemná hudba, v miestnosti vládne šero a na pódiu tancuje krásna žena, ktorá sa u svojej show pomaly vyzlieka. Dámsky striptíz nezpestří iba narodeninovú oslavu, ale aj rozlúčku so slobodou, diskotéku, firemný večierok alebo párty v rámci uzavretej spoločnosti. Vyberať môžete z rôznych druhov striptízu, ako z klasického, tak z kontaktného striptízu alebo z lesbické show. Iste tým potešíte nielen oslávenca, ale aj všetky zúčastnené vrátane seba. Striptíz je navyše vzrušujúce podívaná nielen pre mužov.

História striptízu

Prvý striptízové ​​vystúpenia prebehlo v roku 1894 v Paríži. Striptíz vtedy previedla neznáma umelkyňa v Paríži. V kabaretoch, medzi ktoré patril aj Moulin Rouge, tancovali kankán krásne ženy a celé prostredie vrátane samotného vystúpenia bolo nabité erotikou. Preto boli kabarety často vyhľadávanými miestami. V tom istom roku došlo na výročnom bále študentov k hádke tanečníc, ktoré sa začali medzi sebou hádať, ktorá z nich je krajší, ktorá má krajšie stehná, ramená a prsia. Celá odo skončila tým, že sa jedna z dievčat vyzliekla do naha a celú situáciu prišla riešiť polícia. Avšak myšlienka striptízu zostala zachovaná a vzniklo vystúpenie, kedy žena vystúpila pred publikom, vyzliekla si rukavičky, korzet a si ľahla do pripravenej postele. Na rad prichádzala erotická predstavivosť divákov. Po prvom svetovej vojne došlo k veľkému rozmachu dámskeho striptízu.

Ako prebieha narodeninový striptíz?

Narodeninový striptíz je v dnešnej dobe veľmi žiadaný. Celé striptízové ​​vystúpenia trvá asi 12 minút, teda 2 dlhšiu pesničky, na ktoré striptérka tancuje a postupne sa vyzlieka. Navyše do svojej show môže striptérka zapojiť aj oslávenca. Súčasťou striptízové ​​show sú aj tematické kostýmy, ako napr futbalistka, zdravotná sestrička, policajtka. Ceny na narodeninový striptíz sa môžu pohybovať už od 1800 Sk.

Čo je kontaktný striptíz

Opäť sa jedná o striptíz v dĺžke trvania asi 12 minút, ktorý sa veľmi často objednáva na narodeninovú oslavu alebo pre rozlúčku so slobodou. Oslávenec, alebo ten, na ktorého počesť sa celá párty koná, je v priamom kontakte so striptérkou a môže sa jej dotýkať. Má dovolené siahať jej na prsia a zadok. Ceny kontaktného striptízu sú už o niečo vyššia ako u klasického striptízu, pohybujú sa zhruba od 2,5 tisíc nahor. Všetko záleží na profesionalite služieb, na agentúre, na dĺžke vystúpenia, apod

 

Zdroj: rof.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *