Rozhodli ste sa do toho udrieť? Už máte všetko zariadené okolo svadby a len uvažujete o tom, ako správne osláviť posledné dni slobody? Veľkým trendom sa v posledných pár rokoch stal striptíz a to pánsky aj dámsky.

Nestojíte o rozlúčku len u hromady chlebíčkov a alkoholu? Chceli by ste niečo výnimočné? Chcete mať fajn spomienku na posledné chvíle Vašej slobody? Tak skúste niečo iné než na čo sme boli zvyknutí. Kedysi sme takú rozlúčku so slobodou poznali len z amerických filmov, kedy banda kamarátov išla oslavovať do striptízového baru či si objednali tanečnicu alebo tanečníka pre svoju uzavretú spoločnosť. V súčasnej dobe, je to bežné aj u nás v Českej republike. Veď ono na tom nie je predsa nič zlé. Je to veľmi dobrá forma pobavenie a vyblbnutie sa pred tým, než si dvaja ľudia povedia svoje áno. Veď je to potom už takmer na celý život. Človek sa žení alebo vydáva len raz alebo dvakrát v živote. Až na pár výnimiek.

Všetko sa točí okolo peňazí

Toto pravidlo platí aj v tomto prípade. Ak nechcete za rozlúčku zaplatiť majland, môžete zájsť do striptízového baru, kde sú tanečnice či tanečníci profesionáli, ale nebudú vystupovať len pre Vašu spoločnosť. Okrem vás tam môže byť aj ktokoľvek iný. Tiež sa samozrejme môžete dohodnúť s majiteľom takéhoto baru, aby pre vás na daný večer nechal uzavretú spoločnosť, to už je však jedna z tých najdrahších variantov. Taká zlatá stredná cesta je striptíz na objednávku až domov. Na internete sa také ponuky len tak hemží. Tiež pestrosť služieb je široká a veľkou výhodou je aj dostupnosť.

Dámsky striptíz

Ak ste v úlohe ženícha, určite ste so svojím svedkom už dohodol, akú rozlúčku so slobodou pripravíte. Veľa mužov volí potrebné víkend s kamarátmi so športovým zameraním alebo len v alkoholovom opojení v obľúbenej krčmičke. Ak však nepatríte medzi ne a radšej volíte lechtivější priebeh rozlúčku, určite nepohrdnete peknú slečnou, ktorá bude vystupovať iba pre Vás a Vaše priatelia. Ako si taký večierok máte zariadiť? Je to úplne jednoduché, stačí si na internete nájsť vhodnú ponuku a vyplniť objednávku. Väčšina agentúr vyžaduje, aby ich slečna alebo dáma u Vás mala vyhradenú miestnosť, kde sa môže prezliecť a pripraviť a tiež, aby u Vás mala možnosť použiť CD prehrávač. Samotné vystúpenie striptérky trvá niekoľko minút, väčšinou približne na 2 skladby. Iste Vám tiež agentúra vyhovie v tom, že slečna bude oblečená podľa Vašich predstáv alebo podľa motívu večierku. Trebárs v štýle westernu alebo havajského večera, nie je výnimkou ani dáma odetá ako zdravotná sestrička, učiteľka alebo policajtka. Ďalej agentúry požadujú, aby účastníci rozlúčku boli starší ako 18 rokov. Objednávať samozrejme môžete dopredu aj na poslednú chvíľu. Potom už Vám stačí mať len dostatočný obnos peňazí a Vášmu bujarému večierku už nič nebráni.

Pánsky striptíz

Šteklivé oslavy Rozlúčka so slobodou nie sú len výsadou mužov. Vaša kamarátka sa bude čoskoro vydávať a Vy ju chcete pripraviť nezabudnuteľný zážitok? Oslava s kamarátkami pri poháriku vína alebo na diskotéke, kde ste trávili mladosti, môže byť fajn, ale taký statný striptér pre ňu bude určite zaujímavejší a atraktívnejší. Postup pri rezervácii je úplne rovnaký ako v prípade vašich náprotivkov. Čiže vyberte si na internete, majte pripravenú osobitnú miestnosť pre Vášho tanečníka, zvoľte si hudbu a nezabudnite oznámiť, v akom štýle si rozlúčku predstavujete. Vaša kamarátka nevesta sa môže tešiť na sexy námorníka, statného policajta, zlého doktora, akčného Zorra alebo napríklad aj drsného kovboja. Takže sa len zamyslite, čo by sa jej mohlo páčiť, všetko zarezervujte a je to. Spokojnosť potom určite príde sama.

Duo striptíz

Ak patríte medzi tie náročnejšie a nestačí Vám jedna tanečnica alebo tanečník, určite Vás zaujme duo striptíz. Máte opäť možnosť vybrať si z viacerých variantov. Dvojica sa môže skladať z dvoch tanečníc alebo dvoch tanečníkov či môžete zvoliť zmiešaný pár. Postup pri objednávaní je opäť rovnaký. Samozrejme nezabudnite Vami zvolenej agentúre oznámiť, ako máte predstavu o vystúpenie. Zvlášť v tomto prípade je to dôležité, aby vedeli, koho Vám majú poslať a ako majú byť striptérka či stripter pripravení.

Lesbien show

Toto vystúpenie je už naozaj pre náročných gurmánov. Tiež môže byť peprnější, než klasický striptíz. Preto dôkladne zvážte, či je Váš kamarát či kamarátka, pre ktorú rozlúčku chystáte, naozaj dosť stavaná na takýto zážitok. Tento druh Rozlúčka volí skôr muži, ale určite sa nájdu aj ženy, ktoré nepohrnou pohľadom na vášnivú erotickú dievčenské show.

Travesti show

Ak nepatríte medzi tých, ktorí by stáli o striptízové ​​vystúpenia alebo iné erotičtější zážitky a máte skôr chuť na zábavnejšie formu rozlúčku, určite vás zaujme travesti show. Toto vystúpenie je založené na istej dávke recesie, kedy k vám treba dorazí muž prezlečený za Tinu Turner, Cher alebo inú známu osobnosť. Túto možnosť volí skôr ženy, ktoré sú predsa len v tomto smere nežnejšia a majú väčšie zábrany ako muži. A alebo tiež jedinci, ktorí nestoja o príliš veľkolepý erotický zážitok. Postup pri rezervácii je opäť rovnaký a samozrejme máte možnosť si objednať jedného alebo viacerých tanečníkov.

Cenové relácie

Určite Vás tiež okrem toho, ako vystúpenie bude prebiehať, zaujíma, na koľko taká rozlúčka so slobodou zasiahne Váš rozpočet. Dámsky a pánsky striptíz sa cenovo pohybuje okolo 3000 – 4000 korún. Duo striptíz Vás príde zhruba na 6000 Sk, lesbien show na nejakých 7000 Sk. Za travesti show s jedným tanečníkom zaplatíte približne 4000 Sk a s 2 tanečníkmi 8000 Sk. Uvedené ceny sú samozrejme orientačné a môžu sa líšiť podľa ponúk danej agentúry.

Všetko má svoje riziká a aj tu Vám isté hrozí. Väčšina agentúr je spoľahlivá, ale uvediem Vám tu pár náležitostí, ktorým by ste mali venovať pozornosť. Ak zariaďujete rozlúčku cez internet, dávajte si pozor na spôsob platby. Takýto nákup väčšinou funguje na princípe darčekového poukazu, ktorý uhradíte, akonáhle ho obdržíte poštou. Potom už stačí len rezervovať pomocou ID kódu dátum a čas uskutočnenia vystúpenia. Nikdy neplaťte nič dopredu, bez toho aby ste mali niečo v ruke. Tiež sa môže stať, že Vám tanečnice alebo tanečník nebude vyhovovať, preto je naozaj dôležité, aby ste mali všetko poriadne naplánované a agentúre oznámili všetky Vaše požiadavky. Potom sa vyhnete takému trapasu, že by sa nastávajúce neveste alebo ženíchovi ich prekvapenie nepáčilo. Samozrejme sa tiež uistite, že Vaša kamarátka alebo kamarát o takú rozlúčku naozaj stojí. Nenápadne sa spýtajte, čo by na taký večierok hovorili a podľa toho tiež postupujte pri voľbe rozlúčku. Tak sa potom nemôže stať, že by sa hlavný aktér alebo aktérka cítili trápne alebo dokonca pohoršene.

 

Zdroj: tusex.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *