Hrá príjemná hudba, osvetlenie je stlmené a na pódium prichádza nádherná žena. Začína tancovať a pomaly sa vyzliekať. Striptíz je veľmi erotická show. Vybrať si môže každý. Pre decentné oslavy je tu Americký striptíz, pre náročné publikum lesbická show.

Dámsky striptíz spestrí každú diskotéku, večierok alebo firemné párty. Ak premýšľate nad zaujímavým darčekom alebo nad oživením Rozlúčka so slobodou, môžete zvoliť práve tento druh šou. Či už si vyberiete klasický striptíz, kontaktný striptíz alebo lesbickou šou, potešený bude určite nielen oslávenca, ale aj všetci jeho priatelia. Striptíz je vzrušujúce divadlo nielen pre mužov.

Striptíz

Slovo striptíz pochádza z anglického striptease. Strip znamená okrem iného vyzliecť sa, Tease – podpichovať, dráždiť alebo pokúšať. Iná forma striptízu je tzv “striptíz naruby” – pri tomto striptízu sa striptérka alebo striptér postupne obliekajú.

Čo je to striptíz

Striptíz je vystúpenie jednej alebo viacerých osôb, pri ktorom sa vystupujúce postupne vyzliekajú, počas striptízu hrá hudba, na ktorú je vymyslená určitá choreografie. Profesionálny striptíz je vždy veľmi erotický zážitok. Na striptíz sa môžete tešiť v strip baroch, kabaretoch, Night kluboch, diskotékach alebo si môžete obedovať striptíz na súkromnú oslavu. Najobľúbenejší striptízovú show pre mužov je dámsky kontaktný striptíz a pre ženy pánsky striptíz.

História striptízu

Za prvé striptízové ​​vystúpenia sa považuje show v Paríži v roku 1894, vtedy tu predviedla striptíz neznáma umelkyňa. A kde inde, než práve v Parížom a Montmartu by mal striptíz vniknúť. V kabaretoch ako Moulin Rouge tancovali kankán krásne ženy a všetko tu bolo nabité erotikou. V roku 1894 na výročnom bále študentov sa začínajú tanečnica prieť o to, ktorá z nich má najkrajšie nohy, potom stehná, ramená a prsia. Hádka končí tým, že jedno dievča zostáva úplne nahá a na scénu prichádza polícia. Myšlienka striptízu sa cestu našla, aj keď v tej dobe bolo nepredstaviteľné, aby sa žena celá odhalila pred publikom. Vzniká teda vystúpenie, v ktorom divák môže pozorovať izba ženy. Žena vstúpi, dá dole si rukavičky, korzet av košieľke líhať do postele. A teraz prichádza na rad erotická predstavivosť divákov. Toto vystúpenie malo v Paríži veľký úspech. Tieto vystúpenia sa potom predvádzali pod názvami ako Diana u lekára, kúpajúcich sa dáma alebo Zuzana za poludňajšieho horúčavy. Striptíz sa začal najviac presadzovať po prvej svetovej vojne. V minulosti bol striptíz predvádzaný len ženami, s príchodom sexuálnej revolúcie sa začali objavovať aj mužskí stripter.

 

Dámsky striptíz

Druhy sú:

Narodeninový striptíz

Narodeninový striptíz je dnes veľmi žiadaný. Vystúpenie trvá približne 12 minút a striptérka počas doň môže zapojiť aj oslávenca. Striptíz je obľúbený na narodeninových oslavách a firemných akciách a rozlúčku so slobodou. Súčasťou show sú aj tematické kostýmy ako napr policajtka, zdravotná sestrička, futbalistka. Ceny za narodeninový striptíz sa pohybujú okolo 1 800 Sk.

Kontaktný striptíz

Kontaktný striptíz je obľúbená 12 minútová show, ktorá sa objednáva predovšetkým na rozlúčku so slobodou a narodeninové oslavy. Oslávenec je v tomto prípade v priamom kontakte so striptérkou a môže sa ju dotýkať. Dovolené je siahať na prsia a zadok. Ceny kontaktného striptízu sú o niečo vyššie ako striptíz klasický, táto show stojí približne 2 500 Sk.

Striptízová show s vibrátorom

Tento striptíz zahŕňa kontaktné striptíz, pri ktorom sú dovolené dotyky a ako čerešnička na torte je tu tiež erotické vystúpenie striptérka s vibrátorom. Striptíz a show s vibrátorom stojí 2 700Kč.

Lesbická show

Lesbická show je vystúpenie minimálne 2 žien. Počas tejto show sa dievčatá vyzliekajú, vzájomne dotýkajú, mazná a užívajú si erotických hrátok. Kostýmy sú tiež súčasťou tejto show. Dievčatá môžu byť prezlečený za policajtky, kovbojky, zdravotné sestričky alebo vojakov. Lesbická show existuje v dvoch podobách. Je to lesbická šou soft, počas tejto show sa dievčatá mazná, hrajú sa a bozkávajú sa. Lesbická show hard je show počas, ktoré môžete zhliadnuť aj lesbický sex. Dievčatá počas lesbické show hard používajú rôzne erotické pomôcky. U mužov je tento druh šou veľmi obľúbený. Muži si často počas tejto show predstavujú, aké by to bolo pripojiť sa. Lesbická show sa hodí na pánske jazdy, Rozlúčka so slobodou, narodeninové oslavy a diskotéky. Dĺžka lesbické show je 10 až 15 minút. Ceny tejto show sa pohybujú okolo 3 000 až 5 000 Sk.

Ďalšie erotické služby

Medzi ďalšie erotické služby patrí napr pánsky striptíz, Americký striptíz, Tlusťocha show, duo strip, autoerotika, GO-GO a Topless tanečnice, Tutti frutti a body painting.

Pánsky striptíz

Pánsky striptíz môže spestriť každú dámsku jazdu. Krásni svalnatí stripter nenechajú žiadnu ženu chladnou. Ako darček k narodeninám alebo na oslavu lúčenie so slobodou je vhodný kontaktný striptíz. Kedy sa oslávenkyňa môže dotýkať striptéra. Dôležitou súčasťou pánskych striptízu sú kostýmy, muži môžu vystupovať ako vojaci, policajtov, matrix, manager atď Pánsky striptíz môže oživiť diskotéku alebo oslavu. Ceny pánskeho striptízu sa pohybujú okolo 2 500 Sk.

Americký striptíz

Americký striptíz je miernejšia forma klasického striptízu. Striptér sa na konci tejto show nevyzlečiem úplne, ale zostane v tangách alebo boxerkách. Táto decentné show sa hodí napríklad na firemné akcie. Táto show je určená ako pre pánske, tak dámske publikum. Americký striptíz trvá približne 10 až 12 minút. Ceny tohto striptízu sa pohybujú okolo 2 000 Sk.

Tlsťoch show

Tlsťoch show je zábavný striptíz, kedy striptér v špeciálne upravenom obleku hrubého mafiána z 30 rokov predvádza striptíz. Nakoniec zistíte, že striptér nie je žiadny tlsťoch, ale namakané svalovec. Ceny tejto show sa pohybujú okolo 3 000 Sk.

Duo strip

Duo strip je show, pri ktorej môžu vystupovať dve dievčatá alebo muž a žena zároveň. Táto show sa hodí na akcie, kde je prevažne zmiešané publikum, je vhodná na diskotéky, plesy a firemné večierky. Ak je duo show v podaní zmiešaného páru na svoje si tu prídu muži aj ženy.

Utoerotika

Táto show je určená predovšetkým pre náročných divákov a pánske publikum. Tento typ show je skvelým vrcholom diskotéky alebo súkromné ​​párty. Dievčatá počas tejto šou predvádza erotické hrátky s vibrátorom, šľahačkou atď Táto erotická show vás bude stáť približne 2 700 Sk.

Topless obsluha

Topless obsluha dokáže oživiť nielen diskotéku, ale aj reštaurácie a krčmy. Servírky tu obsluhujú hore bez a tak môžu mať zákazníci príjemne spestrený večer.

GO-GO tanečnice a tanečnice Topless

GO-GO tanečnice oživia každú diskotéku svojím príjemným vzhľadom, skvelým tancom a zvodným oblečením. Topless tanečnice na záver vyzlečú aj horný diel kostýmu. Ceny GO-GO tanečníc a Topless tanečníc sa pohybujú okolo 1 300 Sk.

Body painting

Počas tejto show umelec maľuje nahé alebo polonahé dievčatá. Maľovanie na telo vykonáva buď umelec, alebo sám zákazník. Táto show je veľmi vkusná a vzrušujúce. Hodí sa napríklad na firemné večierky.

Tutti frutti

Tutti frutti oživí každú súkromnú párty v reštaurácii, večierok alebo narodeninovú oslavu. Nahé dievčatá leží na stole a sú ozdobené ovocím, údeninou alebo syry.

 

Zdroj: rof.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *